Nasze dzieci

„Rodzinne ¶piewanie” 2014

„Rodzinne ¶piewanie” 2013

„Rodzinne ¶piewanie” 2012

12rodspi001.jpg (106246 bytes)  12rodspi002.jpg (92043 bytes)  12rodspi003.jpg (85017 bytes)  12rodspi004.jpg (86490 bytes)

12rodspi005.jpg (85180 bytes)  12rodspi006.jpg (88717 bytes)  12rodspi007.jpg (86732 bytes)  12rodspi008.jpg (93601 bytes)

12rodspi009.jpg (86393 bytes)  12rodspi010.jpg (87189 bytes)  12rodspi011.jpg (84988 bytes)  12rodspi012.jpg (84087 bytes)

12rodspi013.jpg (89286 bytes)  12rodspi014.jpg (87756 bytes)  12rodspi015.jpg (88296 bytes)  12rodspi016.jpg (85510 bytes)

„Rodzinne ¶piewanie” 2010

kliknij aby otworzyć w nowym oknie  kliknij aby otworzyć w nowym oknie  kliknij aby otworzyć w nowym oknie  kliknij aby otworzyć w nowym oknie

„Rodzinne ¶piewanie” 2008

7 maja w „Puchatku” odbył się niecodzienny koncert „Przegl±d Piosenki Rodzinnej”. Wzięli w nim udział chętni rodzice, którzy wraz ze swoimi dziećmi za¶piewali piosenki dla wszystkich przedszkolaków. Panie: Halina Kluczyńska i Edyta Guzyńska z córeczkami - Klaudi±,Karolink± i Juli± za¶piewały piosenkę pt „Ryby, żaby i raki” Pan Daniel Kalinowski z synkiem Michałem wykonał piosenkę pt”Historia z piórnika wzięta” Pani Sylwia Krupa z synkiem Łukaszem za¶piewała utwór pt. „Rodzinka” Po chińsku za¶piewała dla dla przedszkolaków pani Chi-huan Koszur z córeczk± Victori± „Kołysankę dla lali” Pani Joanna Bednarska z córeczk± Tosi± wykonała utwór „NiedĽwiadki- niejadki”. Po angielsku za¶piewał z dziećmi pan Piotr Tessner. Ze swoj± wnuczk± piosenkę „Kotek Puszek” za¶piewała pani Grażyna Białoszycka. W przegl±dzie wzięła też udział absolwentka naszego przedszkola Kamila Jakubowska, która zaprezentowała piosenki: „Na Wyspach Bergamutach” i „Ogórek w±saty” W wykonaniu pana Wojciecha Ba¶niak usłyszeli¶my piosenkę pt. „Puszek Okruszek”, któr± przygotował z synkiem Dawidem. Pan Ba¶niak nie tylko ¶piewał ale pomógł nam też przygotować oprawę muzyczn± przegl±du. Arty¶ci otrzymali pami±tkowe dyplomy, słodycze a każde dziecko maskotkę. Upominki wręczała Pani Dyrektor Maria Siwocha. Słodycze otrzymała także cała publiczno¶ć, która na koniec przegl±du brawurowo za¶piewała piosenkę „Kaczka Dziwaczka” Panowała bardzo miła, wesoła i rodzinna atmosfera.

Przegl±d piosenki rodzinnej zorganizowały Beata Sobocka Mariola Korytowska.

kliknij aby otworzyć w nowym oknie  kliknij aby otworzyć w nowym oknie

jar & cheepsi